Kobieta - kapitan

Zespół IVA LOOK z właściwym sobie rozmachem zajął się stworzeniem wizerunku „Kobiety-kapitana” i przeprowadzeniem odpowiedniej sesji zdjęciowej. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Аlona Shalenko


Nad brzegiem

Spacer na świeżym powietrzu dla każdej kobiety jest chwilą subtelnej przyjemności.Poprawiaja humor, relaksuje i pomaga zachować wieczną młodości.

Na pierwszy rzut oka widać żę stylista pracował na 100%: nawet taki szczegół jak czapeczka idealnie komponuje się z platynowymi lokami. Mimo subtelnego uśmiechu dziewczyna pozostaje czujna, ma wszystko podkontrolą, nic nie umknie jej uwadze! A teraz zaprasza nas na statek- tam każdego powali jej idealny wizerunek.

Zwróćcie uwagę na koszulkę w paski, w kolorze idealnie dopasowanym do kapitańskiej czapki i granatowych butów! Ważnymi elementami stylizacji są również złote ozdoby torebki, hafty na czapce i odpowiednio dobrana do nich biżuteria.

Fiodor Dostojewski

Prestiżowy wygląd(look) który doskonale nadaje się na okładkę modowego magazynu.: jasne, prawie białe włosy i czerwone usta- połączenie odważne i przyciągające wzrok, sprawia że żaden widz nie może być wobec niego obojętny. Spojrzenie tygrysicy jest jednocześnie subtelne i dominujące, sprowadzające wszystkich „do pionu”.

Krótkie body i wysokie obcasy- intrygujące połączenie, o które zadbał nasz stylista. Postawiliśmy przed sobą zadanie stworzenia wizerunku żeglarki, zrealizowania tego projektu i przekazania go odbiorcom. Efekty oceńce sami, ale jedno wiemy na pewno: organizacja tej sesji zdjęciowej była czystą przyjemnością.


Na opuszczonej łodzi

Koszula w pionowe paski wyszczupla i podkreśla kobiecą sylwetkę, a w połączeniu z czerwoną spódnicą tworzy pełeną kobiecości całość. Niebieski, pleciony pasek wizualnie łagodzi przejscie między górą, a dołem stroju, apaszka podkreśla spójność outfit'u, a kapitańska czapeczka domyka tą stylizację. Do tego zestawu świetnie będą pasowały białe tenisówki lub inne lekkie buty z płaską podeszwą.


A teraz dodamy kolorów

A teraz dodajmy kolorów Ostrość w najważniejszych punktach...

Szalik, torebka, paznokcie i usta, wszystko w odcieniach czerwieni … Wydaje Ci się że to zbyt wiele? W żadnym wypadku! Jak mawia nasz stylista- Blondynkom wolno więcej. Przyjrzyj się temu połączeniu... praktycznie nie da się oderwać wzroku!

Czerwień to barwa która wyróżnia się z tłumu, z tego powodu tak bardzo lubią ją nowoczesne kobiety. Nie warto więc lekceważyć znaczenia karmazynowego szalika, rolą akcesoriów jest polączenie i dopełnienie stylizacji.

Stwórz zaskakująca sesję zdjęciową razem z zespołem IVA LOOK. Zawsze jesteśmy gotowi by zaoferować pomoc w przygotowaniu spektakularnych projektów fotograficznych. Pamiętaj! Nigdy nie jest za późno, aby czerpać radość z życia i upiększać świat.Projekt - IVA LOOK

Zdjęcia - Anita Lenvie

Modelka - Alona Shalenko

Stylizacja – Anna Gostevskaya

Makijaż – Tatiana Goncharenko

Oczarowały Cię nasze suknie?
 Skontaktuj się z nami i zarezerwuj lub zamów na własność wybraną kreację.
 Zadzwoń pod numer 792 386 202 lub napisz wiadomość na adres alona@iva-look.com
 O szczegółu możesz zapytać również za pośrednictwem aplikacji iMessage i Viber.

Zamawiam

Oczarowały Cię nasze suknie?
 Skontaktuj się z nami i zarezerwuj lub zamów na własność wybraną kreację.
 Zadzwoń pod numer 792 386 202 lub napisz wiadomość na adres alona@iva-look.com
 O szczegółu możesz zapytać również za pośrednictwem aplikacji iMessage i Viber.

Zamawiam