W trakcie kręcenia telenoweli
FRIENDS

Solenizantka - Alona Shalenko, stylistka

Miejsce realizacji - pracownia fotograficzna w stylu loft

Fotograf – Nastya Mosh

To nie takie łatwe zadanie, wymyślić jak niecodziennie zorganizować imprezę urodzinową, pamięć o której pozostanie na długo. Mając fajnych i pomysłowych przyjaciół, dobry gust i kreatywne myślenie, powstał pomysł obchodzenia urodzin w pracowni fotograficznej i stworzenie własnej telenoweli "Przyjaciele".

Najpierw zebrali się mężczyźni, przecież wszyscy wiemy, że dziewczyną wolno trochę spóźniać się i nie ma w tym żadnego grzechu. A poza tym, przyjaciołom wszystko można wybaczyć i czekać na nich wiecznie!

A tu już doszły piękne dziewczyny, stylowe i wyróżniające się, a najważniejsze wesołe i szczęśliwe.

Przyjaźnimy się z dzieciństwa, co oznacza że w naszym towarzystwie wszyscy to "bracia i siostry". W ten dzień wszyscy mogli wyszaleć się.

Myślę, że o nas nie można powiedzieć że mamy nudne życie, widać to po nas: jesteśmy weseli i zrelaksowani. Po tych wydarzeniach, chcę się po raz kolejny zorganizować taką imprezę, tylko żeby zobaczyć te dziecinne szczęśliwe twarze.

Są ludzie, którzy po prostu nie umieją bawić się z całego serca, ale w naszym towarzystwie takich osobników nie ma. Każdy z nas jest kreatywny na swój sposób, żartuje i łatwo nawiązuje dialog.

Atmosfera, w której wszyscy wspierają się na wzajem jest najlepsza. Tylko to może stworzyć ciepły i przyjazny klimat.

Zdążyliśmy pożartować, zatańczyć, zrobić mnóstwo zdjęć, a do tego świetnie bawić się i wypoczywać. A wiesz dlaczego? Ponieważ wszystko robiliśmy wspólnie. W takim towarzystwie zawsze przyjemnie przebywać.


Moi przyjaciele zorganizowali dla mnie najlepsze w życiu Urodziny!

Ucieszyła też słodka część święta - tort i świeczki. Oczywiście, była okazja wyrazić życzenie, lecz nikt nie wie czego ja chcę. Najważniejsze już mam. Przecież największym szczęściem jest przyjaźń takich ludzi.

Zdradzę tajemnicę, w naszym wesołym towarzystwie jest swoja tradycja: podrzucać solenizanta lub solenizantkę. I nie schowasz się, przyjaciół dużo, a ja jedna.

"Uhuuu" - słychać było okrzyki przyjaciół, a oczy stawały się większe i większe. Najważniejsze, że wszyscy byli zadowoleni z tego wieczoru i przyjemnego spotkania z ulubionymi znajomymi.

Chciałbym, żeby każdy człowiek miał takich przyjaciół, z którymi nic nie jest straszne. Natomiast ja życzę, nigdy nie tracić przyjaciół. Przecież prawdziwa przyjaźń jest bezcenna.

Alona Shalenko, stylistka

Oczarowały Cię nasze suknie?
 Skontaktuj się z nami i zarezerwuj lub zamów na własność wybraną kreację.
 Zadzwoń pod numer 792 386 202 lub napisz wiadomość na adres alona@iva-look.com
 O szczegółu możesz zapytać również za pośrednictwem aplikacji iMessage i Viber.

Zamawiam

Oczarowały Cię nasze suknie?
 Skontaktuj się z nami i zarezerwuj lub zamów na własność wybraną kreację.
 Zadzwoń pod numer 792 386 202 lub napisz wiadomość na adres alona@iva-look.com
 O szczegółu możesz zapytać również za pośrednictwem aplikacji iMessage i Viber.

Zamawiam